Steroid Al
DS-BRUK | Podbudowy

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Podbudowy

Podbudowa, to bardzo ważny element konstrukcji nawierzchni. Dlatego po dokładnej analizie i oględzinach terenu oraz po dokładnym zbadaniu gruntu, podejmujemy odpowiednie środki i działania aby w procesie końcowym nawierzchnia nie ulegała nadmiernym obciążeniom eksploatacyjnym oraz technologicznym.
Podbudowy wykonujemy z rożnych materiałów, w zależności od raportu inżynieryjnego, który jest sporządzany na potrzeby wykonania zlecenia. Mogą to być zarowno podbudowy wykonywane przy zastosowaniu kruszyw drogowych, geokraty uzupełnionej kruszywem drogowym, mieszanki popiołowo-żużlowej wzbogaconej cementem firmy Ekobeton, lub Utex, podbudowy betonowej.

Firma
Oferta
Posesje prywatne
Inwestycje
Nowoczesna architektura wymaga zadbanie nie tylko o sam budynek mieszkalny, ale również o otoczenie. A nic nie wpływa tak pozytywnie na piękno jak estetycznie ułożona kostka brukowa, która współgra harmonijnie z otaczającymi ją elementami. Dowodem tego są nasze realizacje.
Zarówno małe, jak i duże inwestycje wymagają kadry współpracujących specjalistów, aby podołać obecnym standardom. Nasza firma jest tego świadoma i chętnie udziela swojego zaplecza personalno-sprzętowego przy wszelkiego rodzaju projektach komercyjnych.
Partnerzy
Biuro Nieruchomości HALSKA