Steroid Al
DS-BRUK | Kompleksowe usługi brukarskie

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kompleksowe usługi brukarskie
  • Doradztwo projektowo-usługowe
  • Projektowanie nawierzchni
  • Układanie kostki brukowej na posesjach
  • Układanie kostki brukowej na drogach i placach - duże inwestycje przemysłowe

Zajmujemy się układaniem estetycznych a zarazem trwałych i solidnych nawierzchni z kostki brukowej jak np. chodniki, drogi, tarasy, aleje, place wielko- i mało- powierzchniowe na posesjach prywatnych oraz wysokobudżetowych inwestycjach. Budowę nawierzchni wykonujemy m. in. z kostki o różnych barwach i kształtach, co pozwala na dostosowanie układanego wzoru do otoczenia.

Podczas współpracy nasi doradcy udzielą niezbędnej pomocy w trakcie podejmowania decyzji dotyczącej ułożenia nawierzchni, natomiast nasi projektanci wykonają wizualizację, która zobrazuje efekt końcowy naszych prac. Jednocześnie, jako autoryzowany punkt sprzedaży kostki Libet, możemy zapewnić dostęp do materiałów, niezbędnych do wykonania zlecenia, w promocyjnych cenach.

Wszystkie prace realizujemy w oparciu o najnowsze obecnie dostępne technologie, a nasze zaplecze to nie tylko sprzęt do maszynowego układania kostki, ale także sztab wykwalifikowanych ludzi. Pozwala nam to na realizację zleceń zarówno jako generalny wykonawca, jak i podwykonawca przy większych inwestycjach.

Nasze prace wykonujemy zgodnie z najwyższymi normami obowiązującymi na świecie, dzięki czemu mamy stałych klientów i ciągle zdobywamy nowych. Gwarantujemy rownież, iż nasi projektanci biorą pod uwagę nie tylko walory dekoracyjne, ale również finalne przeznaczenie nawierzchni, dobierając odpowiednie materiały i odpowiednio rozplanowując przygotowanie terenu pod ułożenie kostki brukowej. Dzięki temu nasze realizację służą długo i nie wymagają nieustających remontów.

Firma
Oferta
Posesje prywatne
Inwestycje
Nowoczesna architektura wymaga zadbanie nie tylko o sam budynek mieszkalny, ale również o otoczenie. A nic nie wpływa tak pozytywnie na piękno jak estetycznie ułożona kostka brukowa, która współgra harmonijnie z otaczającymi ją elementami. Dowodem tego są nasze realizacje.
Zarówno małe, jak i duże inwestycje wymagają kadry współpracujących specjalistów, aby podołać obecnym standardom. Nasza firma jest tego świadoma i chętnie udziela swojego zaplecza personalno-sprzętowego przy wszelkiego rodzaju projektach komercyjnych.
Partnerzy
Biuro Nieruchomości HALSKA