Steroid Al
DS-BRUK | Kompleksowe usługi brukarskie

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czym się zajmujemy

Głównym profilem naszej firmy, są kompleksowe usługi brukarskie, w skład których wchodzą roboty ziemne, kanalizacyjne, wykonanie podbudowy z kruszyw lub betonowej, niwelacja terenu oraz projektowanie aranżacji nawierzchni z kostki brukowej.

Firma DS-BRUK wykonuje powyższe prace zarówno na dużych inwestycjach budowy placów,dróg i parkingów z kostki brukowej, jak również na mniejszych, bardzo precyzyjnych robotach brukarskich przy posesjach prywatnych.

Oczywiście, nasza działalność skupia się na kompleksowej obsłudze, dlatego oferujemy również szereg usług powiązanych z układaniem kostki, co jest zaprezentowane w dziale oferty.

DS-BRUK opiera się na odpowiednio dobranej i doświadczonej kadrze pracowniczej o bogatym dorobku zawodowym.

Zapraszamy do współpracy.

Firma
Oferta
Posesje prywatne
Inwestycje
Nowoczesna architektura wymaga zadbanie nie tylko o sam budynek mieszkalny, ale również o otoczenie. A nic nie wpływa tak pozytywnie na piękno jak estetycznie ułożona kostka brukowa, która współgra harmonijnie z otaczającymi ją elementami. Dowodem tego są nasze realizacje.
Zarówno małe, jak i duże inwestycje wymagają kadry współpracujących specjalistów, aby podołać obecnym standardom. Nasza firma jest tego świadoma i chętnie udziela swojego zaplecza personalno-sprzętowego przy wszelkiego rodzaju projektach komercyjnych.
Partnerzy
Biuro Nieruchomości HALSKA