Steroid Al
DS-BRUK | Kompleksowe usługi brukarskie

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

OPINIE

Nic tak nie decyduje o pozycji na rynku, jak opinie Klientów, którzy mieli okazję skorzystać z usług wybranej firmy.

DS-BRUK zwraca szczególną uwagę na to, aby końcowy odbiorca był w pełni zadowolony z wykonanej usługi. Świadczą o tym liczne, pozytywne referencje wystawiane nam przez zadowolonych Kontrahentów. Wybrane z nich prezentujemy na naszej stronie.

Liczymy się ze słowami naszych klientów
Arkadiusz Wilczak
"Współpracę z DS-BRUK wspominam bardzo miło. Firma rzetelnie wywiązała się z powierzonego zadania. Prace wykonywane były ściśle wg wcześniej uzgodnionej umowy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż ekipa odpowiedzialna za wyłożenie..."
Monika Radwańska
"Przy wyborze firmy, z którą chciałam nawiązać współpracę przy pracach wyłożenia kostką brukową terenu dookoła nowo-budowanego domu, kierowałam się głównie opinią znajomych. I tak trafiłam do DS-BRUK, gdzie otrzymałam dokładnie..."
Krzysztof Kuś
"Z usług DS-BRUK miałem okazję korzystać dość dawno i chętnie wystawiam tej firmie pozytywną opinię, ponieważ z upływem czasu mogę powiedzieć, iż jej usługi nie tylko są doskonale zrealizowane, ale są również bardzo trwałe."
Wojciech Nowicki
"Projekt, jaki zleciłem firmie DS-BRUK wymagał dużej precyzji i był bardzo skomplikowany. Jednak nie zawiodłem się współpracując z tą firmą, gdyż każdy etap pracy przebiegał doskonale bez większych problemów."
Firma
Oferta
Posesje prywatne
Inwestycje
Nowoczesna architektura wymaga zadbanie nie tylko o sam budynek mieszkalny, ale również o otoczenie. A nic nie wpływa tak pozytywnie na piękno jak estetycznie ułożona kostka brukowa, która współgra harmonijnie z otaczającymi ją elementami. Dowodem tego są nasze realizacje.
Zarówno małe, jak i duże inwestycje wymagają kadry współpracujących specjalistów, aby podołać obecnym standardom. Nasza firma jest tego świadoma i chętnie udziela swojego zaplecza personalno-sprzętowego przy wszelkiego rodzaju projektach komercyjnych.
Partnerzy
Biuro Nieruchomości HALSKA